Dramatické a pohybové aktivity pro MŠ: on-line seminář 11. 4. 2018 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 11/04/2018
20:00 - 21:00

Kategorie


Osvědčený lektor Mgr. Michael Novotný toho ví o tvořivé dramatice v MŠ spoustu, o čemž nás přesvědčil ve svých článcích. Jaké aktivity si zvolil pro svůj druhý webinář s tímto tématem? Setkání se uskuteční ve středu 11. 4. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

ANOTACE SETKÁNÍ:

Setkání s názvem Dramatické a pohybové aktivity pro mateřské školy nabízí předškolním pedagogům a pedagogům prvního stupně základní školy inspiraci v oblasti tvořivé dramatiky. Budou zde prezentovány nejrůznější metody a techniky dramatické výchovy, průpravné hry a cvičení, vše zakomponováno do dramatických lekcí.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno předškolním pedagogům a pedagogům prvního stupně ZŠ. Inspiraci jistě přineseme i rodičům předškoláků a mladších školáků.
Setkání je zdarma.

LEKTOR:

Mgr. Michael Novotný


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte

Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *