Hry, pohybové aktivity a další nápady do hodin českého jazyka: On-line seminář 6. 10. 2016 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 06/10/2016
20:00 - 21:00

Kategorie


Lektor Mgr. Jan Horák vám v rámci setkání nabídne využití pohybových, motivačních a netradičních aktivit v práci s českým jazykem na 1. stupni ZŠ. Součástí budou praktické nápady, které mohou učitelé zařadit do vlastní výuky. Setkání se uskuteční ve čtvrtek 6. 10. 2016 od 20.00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

CÍLE A OBSAH SETKÁNÍ:

Setkání nabídne využití pohybových, motivačních a netradičních aktivit v práci s českým jazykem na 1. stupni ZŠ. Nebudou vynechány ani hry pro utužení třídního kolektivu, posílení sociálních vazeb, relaxační a protahovací cvičení, nezbytná pro dobrý rozvoj žáků. Učitelé dostanou praktické nápady, které mohou zařadit do vlastní výuky. Rovněž budou představeny i pomůcky, které si lze vyrobit při párové či skupinové práci. Účastníci získají materiály pro vlastní využití ve výuce. Cílem je poskytnout učitelům prvního stupně rozmanitou škálu nápadů, her a aktivit do hodin českého jazyka, které vedou ke zvyšování kompetencí žáků a zároveň mají motivační potenciál.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno především učitelům 1. stupně ZŠ.
Setkání je zdarma.

LEKTOR:

Mgr. Jan Horák – učitel 1. stupně, koordinátor EVVO, lektor


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte
Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *