Jak efektivně podporovat principy otevřenosti v rámci legislativy EU/“Copyright Workshop“?

Datum / čas
Date(s) - 07/04/2016
12:00 - 19:00

Místo konání
Edupoint, Skautský institut

Kategorie


Veřejný workshop na téma Jak efektivně podporovat principy otevřenosti v rámci legislativy EU/“Copyright Workshop „? povede Dimitar Parvanov Dimitrov z Wikimedia, lobbista a “náš člověk v Bruselu” a Natalia Mileszyk z Communia a Centrum Cyfrove (PL). Workshop bude probíhat v angličtině.

SchoolOfRocking_Copyright_banner

Program worskhopu:

1) General overview of the EU’s legislative process
2) Explanation of the „Brussels lobbying cycle“
3) State of copyright reform: Where is the dossier at the moment?
4) Identifying topics/issues of interest for participants
5) Groups work and working on individual topics (message, arguments, targets, plan, action, etc.)
6) Questions/Answers

Jelikož evropská legislativa v oblasti otevřenosti a autorského práva následně v procesu harmonizace bude ovlivňovat i českou legislativu, pojďme se poučit, jak efektivně ovlivňovat znění této evropské legislativy přímo u jejícho vzniku!

Workshop je pořádán Aliancí pro otevřené vzdělávání a jeho realizace je zajištěna díky podpoře Wikimedia a Wikimedia ČR. Děkujeme za spolupráci!

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/465944336939223/permalink/466056333594690/ Přijďte a zvěte své kolegy!

Dejte nám prosím vědět, že s Vámi na workshop můžeme počítat sem: http://srazy.info/edupoint-jak-efektivne-podporovat-principy-otevren/6388

Pro ty, kteří to uvítají, bude k dispozici tlumočení AJ/ČJ formou simultáního tlumoční prostřednictvím „šušotáže“ (šeptáním do ucha)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *