Lesní školky – zkušenosti zakladatelky: on-line seminář 18. 5. 2016 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 18/05/2016
20:00 - 21:00

Kategorie


Lektorka Mgr. Sandra Černá nás blíže seznámí s tématem lesních školek, o němž jsme zatím na Metodickém portálu RVP.CZ jen diskutovali. Využijte možnosti seznámit se se zakladatelkou jedné z těchto školek a zeptat se jí na to, co vás zajímá k tomuto tématu. Setkání se uskuteční ve středu 18. 5. 2016 od 20.00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Anotace setkání:

Setkání se zaměří na prezentaci základních kroků založení a fungování lesní mateřské školky. Kromě formálních podmínek pro založení se také budeme věnovat praktickým radám pro efektivní start – vnímání komunity a prostředí, kde se zakládá lmš, konkrétně zaměřený marketing a propagaci, stanovení strategických cílů a jednotlivých kroků k jejich dosažení. Řekneme si také něco o projektovém plánování, souvislostí mezi pozitivním marketingem a finanční udržitelností projektu, budování vnitřního týmu lmš a budování vztahů s rodiči, komunitou, veřejností.

Komu je setkání určeno:

Setkání je určeno zájemcům o předškolní vzdělávání včetně rodičů, kteří chtějí být informování o možnostech alternativní výchovy a vzdělávání.
Setkání je zdarma.

Lektorka:

Mgr. Sandra Černá – projektový manažer a fundraiser pro neziskové organizace, aktuálně řídí lesní mateřskou školku Studánka v Berouně a organizuje akce zaměřené na rodiny. Absolvovala FFUK v Bratislavě, obor Slovenský jazyk a literatura a Pedagogika, se specializací na Sociální pedagogiku, Metodu kognitivního vzdělávání podle profesora Reuvena Feuersteina a další vzdělávání.


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte
Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *