Moderní karetní a deskové hry k rozvoji matematické gramotnosti: on-line seminář 2. 10. 2019 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 02/10/2019
20:00 - 21:00

Kategorie


Veronika Havelková nám představí vybrané hry, které podporují matematickou gramotnost na 2. stupni ZŠ. Setkání se uskuteční ve středu 2. 10. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

ANOTACE SETKÁNÍ:

Setkání je věnováno vybraným hrám, které podporují matematickou gramotnost. Hry budou roztříděny dle oblastí, které rozvíjí (zaměřené na algebru, geometrii…). Součástí bude hrubý popis her a to, k jakému typu práce se jednotlivé hry hodí a pro jak staré žáky jsou vhodné.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno především učitelům matematiky na 2. stupni a odpovídajících stupňů gymnázií, ale na své si přijdou i učitelé 1. stupně, 2. období.

Setkání je zdarma.

LEKTORKA:

Veronika Havelková

Mgr. Veronika Havelková vystudovala na PedF UK učitelství matematiky a pedagogiky pro základní a střední školy. Následně vyučovala na FZŠ Táborská v Praze a na Univerzitě Karlově (na Pedagogické fakultě a Husitské teologické fakultě). Od roku 2012 vyučuje jako nezávislá lektorka seminářů pro učitele všech stupňů vzdělávání v oblasti matematiky a informatiky.

Webinář je finančně podpořen a spoluorganizován realizačním týmem projektu PPUČ v rámci kampaně Gramotnosti.pro život, Učíme v souvislostech. Projekt i kampaň realizuje NÚV, www.gramotnosti.pro a www.ppuc.cz.


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte

Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *