Moderní karetní a deskové hry k rozvoji matematické gramotnosti: on-line seminář 2. 10. 2019 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 02/10/2019
20:00 - 21:00

Kategorie


Veronika Havelková nám představí vybrané hry, které podporují matematickou gramotnost na 2. stupni ZŠ. Setkání se uskuteční ve středu 2. 10. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

ANOTACE SETKÁNÍ:

Setkání je věnováno vybraným hrám, které podporují matematickou gramotnost. Hry budou roztříděny dle oblastí, které rozvíjí (zaměřené na algebru, geometrii…). Součástí bude hrubý popis her a to, k jakému typu práce se jednotlivé hry hodí a pro jak staré žáky jsou vhodné.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno především učitelům matematiky na 2. stupni a odpovídajících stupňů gymnázií, ale na své si přijdou i učitelé 1. stupně, 2. období.

Setkání je zdarma.

LEKTORKA:

Veronika Havelková

Mgr. Veronika Havelková vystudovala na PedF UK učitelství matematiky a pedagogiky pro základní a střední školy. Následně vyučovala na FZŠ Táborská v Praze a na Univerzitě Karlově (na Pedagogické fakultě a Husitské teologické fakultě). Od roku 2012 vyučuje jako nezávislá lektorka seminářů pro učitele všech stupňů vzdělávání v oblasti matematiky a informatiky.

Webinář je finančně podpořen a spoluorganizován realizačním týmem projektu PPUČ v rámci kampaně Gramotnosti.pro život, Učíme v souvislostech. Projekt i kampaň realizuje NÚV, www.gramotnosti.pro a www.ppuc.cz.


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte

Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *