Náměty do výuky (nejen) přírodovědných předmětů s využíváním digitálních technologií: online seminář 10. 11. 2021 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 10/11/2021
20:00 - 21:00

Kategorie


O užitečné aplikace do výuky na ukázkách z přírodovědných předmětů se s námi podělí Mgr. Jakub Holec. Součástí webináře bude také sdílení zkušeností z distanční výuky. NÁHRADNÍ TERMÍN. Online seminář se uskuteční 10. listopadu 2021 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Webinář nabídne náměty a zkušenosti s využíváním digitálních technologií pro podporu aktivního učení žáků především v době probíhající on-line výuky.

Obsahem setkání bude sdílení tipů do výuky (nejen) přírodovědných předmětů. Představíme si konkrétní realizované aktivity a v nich uplatňované výukové metody a použité digitální technologie. Přitom se zaměříme na různé fáze výuky podle E-U-R.

Součástí workshopu budou i ukázky práce žáků jako důkazy o učení a jako zdroj inspirace pro zlepšování výuky.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

Mgr. Jakub Holec, Ph.D. – pedagog a přírodovědec se zájmem o biologické a geologické vzdělávání, rodič, výzkumník v oblasti teorie tvorby kurikula.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *