Odměny a tresty ve výchově dětí: online seminář 2. 6. 2021 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 02/06/2021
20:00 - 21:00

Kategorie


Zamyslete se spolu s Mgr. Romanem Peškem nad možnostmi a riziky využívání odměn a trestů ve výchově a vzdělávání dětí. Online seminář se uskuteční 2. června 2021 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

PROGRAM:

  • Sebeovládání, vztah a dovednosti
  • Pravidla a hranice
  • Odměňování a chyby při odměňování dítěte
  • Tresty a chyby při trestání dítěte

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno pedagogům a dalším školským pracovníkům.

Setkání je zdarma.

LEKTOR:

Mgr. Roman Pešek – kognitivně behaviorální terapeut s dlouholetou praxí v oblasti individuální a skupinové psychoterapie pro dospělé osoby s úzkostnými a úzkostně depresivními potížemi. Supervizor (např. pro psychoterapeuty ve výcviku, sociální služby) a lektor seminářů s psychohygienickou a psychoterapeutickou tematikou. Autor mnoha odborných a popularizujících článků a publikací, např. Syndrom vyhoření – Jak se prací a pomáháním druhým nezničit (společně s prof. J. Praškem).

Osobní stránky lektora: www.kbt-pesek.cz


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti
Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *