Techniky kolegiálního sdílení ve školách: Co je to supervize, intervize atd.?: online seminář 17. 2. 2021 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 17/02/2021
20:00 - 21:00

Kategorie


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Irena Smetáčková, Veronika Pavlas Martanová, Veronika Francová nás seznámí s významem kolegiálního sdílení ve školním prostředí a jeho vybranými podobami.

Cílem webináře je seznámení s významem kolegiálního sdílení ve školním prostředí a jeho vybranými podobami. Užitečnost sdílení potvrdily námi provedené případové studie základních škol i dotazníková šetření mezi vyučujícími. Také jej potvrzují zahraniční i české výzkumy.

Během webináře představíme základní principy a podoby kolegiálního sdílení. Popíšeme formy sdílení: supervize, intervize, mentoring, a dvě techniky: tzv. balintovská skupina a Wanda. Webinář kombinuje teoretické vstupy, příklady ze škol a aktivity pro praktickou reflexi tématu.

Díky webináři lze lépe porozumět klíčovým pojmům, reflektovat svou vlastní potřebu kolegiálního sdílení a orientovat se v několika základních podobách kolegiálního sdílení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *