Včelka – podpora a rozvoj čtenářských dovedností: on-line seminář 31. 5. 2018 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 31/05/2018
20:00 - 21:00

Kategorie


Lektorka Tereza Philippová nám ukáže, jak mohou technologie podpořit rozvoj čtenářské gramotnosti a zájem o čtení obecně. Představíme si aplikaci Včelka a nahlédneme do zákulisí vzniku výukového programu. Pokud máte ve škole možnost pracovat s tablety, je tento webinář právě pro vás! Setkání se uskuteční ve čtvrtek 31. 5. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

STRUČNÁ ANOTACE SETKÁNÍ:

Ukážeme si, jak s pomocí aplikace Včelka udělat trénink čtení pro děti ve třídě i doma motivačnější a zábavnější. Získáte přehled o více než 100 cvičeních, která aplikace nabízí, včetně cvičení na techniku čtení, čtenářskou gramotnost, základy psaní nebo fonologii. Dozvíte se také, jak mít díky Včelce neustále k dispozici nevyčerpatelné množství materiálů do hodin, aniž byste museli trávit čas přípravou a kopírováním pracovních listů.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno učitelům na 1. stupni ZŠ, speciálním pedagogům a asistentům pedagoga.
Setkání je zdarma.

LEKTORKA:

Tereza Philippová se podílí na přípravě obsahu pro aplikaci Včelka a pomáhá dennodenně učitelům i rodičům s technickými i odbornými dotazy ohledně aplikace.


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte

Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *