Včelka – podpora a rozvoj čtenářských dovedností: on-line seminář 31. 5. 2018 od 20:00 na RVP.CZ

Datum / čas
Date(s) - 31/05/2018
20:00 - 21:00

Kategorie


Lektorka Tereza Philippová nám ukáže, jak mohou technologie podpořit rozvoj čtenářské gramotnosti a zájem o čtení obecně. Představíme si aplikaci Včelka a nahlédneme do zákulisí vzniku výukového programu. Pokud máte ve škole možnost pracovat s tablety, je tento webinář právě pro vás! Setkání se uskuteční ve čtvrtek 31. 5. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

STRUČNÁ ANOTACE SETKÁNÍ:

Ukážeme si, jak s pomocí aplikace Včelka udělat trénink čtení pro děti ve třídě i doma motivačnější a zábavnější. Získáte přehled o více než 100 cvičeních, která aplikace nabízí, včetně cvičení na techniku čtení, čtenářskou gramotnost, základy psaní nebo fonologii. Dozvíte se také, jak mít díky Včelce neustále k dispozici nevyčerpatelné množství materiálů do hodin, aniž byste museli trávit čas přípravou a kopírováním pracovních listů.

KOMU JE SETKÁNÍ URČENO:

Setkání je určeno učitelům na 1. stupni ZŠ, speciálním pedagogům a asistentům pedagoga.
Setkání je zdarma.

LEKTORKA:

Tereza Philippová se podílí na přípravě obsahu pro aplikaci Včelka a pomáhá dennodenně učitelům i rodičům s technickými i odbornými dotazy ohledně aplikace.


Vstup do online místnosti i návod, jak na to, najdete NA VSTUPNÍ STRÁNCE << klikněte

Otvíráme 15 minut před začátkem! Odkaz na vstup najdete také v den konání akce na titulní straně portálu RVP.CZ (www.rvp.cz).

Potřebujete:

  • počítač připojený na internet,
  • bedničky nebo sluchátka (lektoři i s mikrofonem).

Přes zvukové zařízení budete spolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy budete moci psát do chatu, hosté na ně rádi odpoví.

Ovládání online místnosti je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *