Hlasování

Rozvoj technologií a internetu je velkou výzvou pro vzdělávání. Pojďme společně objevovat možnosti, které nám internet nabízí!

Výzva!

V souvislosti s týdnem otevřeného vzdělávání jsme vyhlásili soutěž o zajímavé online vzdělávací materiály. Sešlo se téměř 80 nominací. Teď je na vás, který vyberete jako nejzajímavější!

V každé z 6 oblastí máte 1 hlas. V každé kategorii hlasujete samostatně výběrem konkrétního materiálu/zdroje, tj. zaškrtnutím políčka vedle obrázku a stisknutím tlačítka „Hlasovat“ na konci seznamu soutěžních materiálů. Materiály můžete prohlížet kliknutím na náhledový obrázek.[fancy_heading title=“Co nejvíce zaujme (nejen vaše) děti?“ h1=“0″ icon=“icon-lamp“ slogan=““ style=“arrows“ animate=““][/fancy_heading]

[tabs title=““ type=““][tab title=“Černá díra“][total-poll id=“501″][/tab][tab title=“Zdroje pro dyslektiky“][total-poll id=“519″][/tab][tab title=“Chemické reakce“][total-poll id=“488″][/tab][tab title=“Teorie vzniku života“][total-poll id=“551″][/tab][tab title=“Manipulace veřejným míněním“][total-poll id=“544″][/tab][tab title=“Aktivní pohyb dětí“][total-poll id=“439″][/tab][/tabs]

A co hledáme?

Přihlásit můžete libovolný online materiál, který je na internetu volně přístupný a zdarma. Materiál musí být v českém jazyce.

Další informace

Hlasování probíhá od 9. do 13. března 2015. V každé kategorii je možné udělit jeden hlas.

Vzdělávací materiály bylo možné přihlašovat do 8. 3. 2015 do 12.00 hodin. Vzhledem k tomu, že se sešly různé typy materiálů (videa, texty, audio a jiné), byl pro hlasování zvolen jednotný styl zobrazení materiálů. A to tak, že jsou zobrazeny náhledové obrázky výchozích webových stránek (ve stavu k 8. 3. 2015). Po kliknutí na obrázek se v novém okně otevře výchozí stránka materiálu tak, jak byla přihlášena soutěžícím.

Soutěžní oblasti

  • Co je černá díra?
  • Vzdělávací zdroje pro děti s dyslexií
  • Chemické reakce
  • Různé teorie vzniku života
  • Jak komunistický režim manipuloval veřejným míněním?
  • Motivace k aktivnímu pohybu dětíAktualizovaná pravidla soutěže k 3. 3. 2015: ZDE
Původní pravidla soutěže: ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *