Online hodina o mrtvici a infarktu – e-learning pro žáky ZŠ

Vážení učitelé,

nabízíme Vám možnost zdarma využít online vzdělávací program HOBIT, do kterého se zapojilo již 10000 žáků ze 114 škol v ČR. E-learning, nově upravený i pro spuštění z domova (Home HOBIT), naučí Vaše žáky, jak rozpoznat a reagovat na nejzávažnější onemocnění – mozkovou mrtvici a srdeční infarkt. Program HOBIT, zaštítěný MŠMT, realizuje Fakultní nemocnice u sv. Anny ve spolupráci s Pedagogickou fakultou MU.


Mozková mrtvice a srdeční infarkt během života postihnou každého druhého z nás. Efektivní léčba existuje, může být ale podána pouze v krátkém časovém okně. Je tedy zásadní, aby každý z nás věděl, jak mrtvici a infarkt rozpoznat a jak na ně správně reagovat. Díky tomu ušetříme drahocenné minuty a pacient se dostane do lékařské péče včas.

E-learning je velice jednoduchý na ovládání. Vyžaduje od Vás pouze spuštění, rozeslání hesel žákům a ukončení, o zbytek se už postaráme my. Kromě e-learningu je k dispozici řada doplňkových učebních materiálů. Také Vám zašleme podrobnou evaluaci výsledků Vámi zapojených tříd. Veškeré informace najdete na stránkách www.projekthobit.cz a v tomto videonávodu.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na našeho koordinátora Mgr. Jana Bobka, Ph.D.: jan.bobek@fnusa.cz, tel.číslo: +420 603 560 131.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *